Odwierty geologiczne

odwierty geologiczne Bielsko-Biała, małopolska, śląsk

Odwierty geologiczne

Oferujemy państwu różnorodne odwierty geologiczne. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Wykonujemy odwierty geologiczne w ramach inwestycji budowy domów jedno lub wielorodzinnych, osiedli mieszkaniowych oraz obiektów przemysłowych takich jak: hale, magazyny itp.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • odwierty pod pompy ciepła
  • odwierty studni głębinowych
  • odwierty inżynierskie oraz geotechniczne które mają na celu rozpoznanie warunków podłoża na potrzeby budownictwa
  • odwierty kierunkowe
  • odwierty mające na celu wzmocnienie podłoża gruntowego
  • odwierty geofizyczne
  • odwierty otworów piezometrycznych oraz odwodnieniowych
Odwierty wykonywane przez naszą firmę są przy użyciu wiertnicy MDT 80B. Jest to wielozadaniowe urządzenie wiertnicze wykorzystywane do wierceń w geotechnice, w szczególności: mikropale, kotwy i gwoździe gruntowe, kolumny gruntowo-cementowe jetgrouting.
Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe to efekt wielu lat doświadczeń przy współpracy z wieloma przedsiębiorcami na terenie całego kraju. Stale podnosimy jakość naszych usług dopasowując się rynku i wymagań klientów.

Działamy w promieniu 120km od Bielska-Białej

Odwierty, wiercenie studni głębinowych i pomp ciepła, gwoździowanie, palowanie


Zabrze, Opole, Tychy, Sucha Beskidzka, Czechowice-Dziedzice, Ruda Śląska, Gliwice, Zakopane, Bochnia, Pszczyna, Częstochowa, Szczyrk, Kraków, Sosnowiec, Krapkowice, Bielsko-Biała, Kęty, Rabka-Zdrój, Bytom, Wadowice, Tarnów, Nowy Targ, Wieliczka, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Zator, Cieszyn, Oświęcim, Brzesko, Katowice, Strzelce Opolskie, Chorzów, Prudnik, Wisła, Andrychów, Myślenice, Nowy Sącz, Skawina, Ustroń

śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie

Odwierty geologiczne

Oferujemy wykonanie różnorodnych odwiertów geologicznych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się m.in. w odwiertach kierunkowych, geofizycznych, geologicznych (mających na celu poszukiwanie złóż surowców naturalnych) oraz w odwiertach inżynierskich i geotechnicznych, które mają na celu rozpoznanie podłoża i warunków wodno-gruntowych dla potrzeb budownictwa.

Odwierty studni głębinowych

Zajmujemy się wierceniem studni głębinowych w miejscach gdzie potrzebna jest woda, a jej doprowadzenie do sieci wodociągowej jest niemożliwe lub bardzo drogie. Wiercimy wszystkimi dostępnymi technikami i średnicami które są dobierane przez naszego hydrogeologa. Odpowiednią średnicę dobieramy na podstawie potrzeb klienta i przewidywanej jakości warstwy wodonośnej.

Palowanie, wzmacnianie terenu

Specjalizujemy się w osadzaniu w gruncie stałych pali. Proces palowania składa się z 3 faz: wciskania, wbijania bądź wkręcania pala rury obsadowej i wiercenia otworu; formowaniu trzonu pala; prac pomocniczych. Technologie palowania: wbijanie pali gotowych, formowanie pali w gruncie w rurach obsadowych lub w otworach wierconych.