Odwierty pod pompy ciepła

Odwierty pod pompy ciepła Bielsko, śląsk, małopolska

Odwierty pod pompy ciepła

Zajmujemy się odwiertami pod najbardziej efektywne źródło zasilania czyli pod pompy ciepła. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem na całym świecie ze względu na niskie ceny eksploatacji i ekologiczny charakter. Ciepło pobierane jest z dolnego źródła. Odwierty wykonujemy przez cały rok.


Kolektory pionowe wyróżniają się:

  • większą wydajnością niż kolektory poziome
  • prostotą wykonania
  • nie wymagają dużej powierzchni działki
  • są niezależne od pogody i zmiany temperatury
Odwierty wykonywane przez naszą firmę są przy użyciu wiertnicy MDT 80B. Jest to wielozadaniowe urządzenie wiertnicze wykorzystywane do wierceń w geotechnice, w szczególności: mikropale, kotwy i gwoździe gruntowe, kolumny gruntowo-cementowe jetgrouting.
Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe to efekt wielu lat doświadczeń przy współpracy z wieloma przedsiębiorcami na terenie całego kraju. Stale podnosimy jakość naszych usług dopasowując się rynku i wymagań klientów.

Działamy w promieniu 120km od Bielska-Białej

Odwierty, wiercenie studni głębinowych i pomp ciepła, gwoździowanie, palowanie


Tychy, Kęty, Bielsko-Biała, Szczyrk, Myślenice, Czechowice-Dziedzice, Zator, Pszczyna, Katowice, Opole, Cieszyn, Rabka-Zdrój, Bytom, Prudnik, Zabrze, Sosnowiec, Brzesko, Częstochowa, Wisła, Wadowice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Wieliczka, Kraków, Zakopane, Gliwice, Krapkowice, Nowy Sącz, Sucha Beskidzka, Ruda Śląska, Oświęcim, Chorzów, Strzelce Opolskie, Bochnia, Nowy Targ, Andrychów, Tarnów, Ustroń, Skawina

śląskie, łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie

Odwierty geologiczne

Oferujemy wykonanie różnorodnych odwiertów geologicznych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się m.in. w odwiertach kierunkowych, geofizycznych, geologicznych (mających na celu poszukiwanie złóż surowców naturalnych) oraz w odwiertach inżynierskich i geotechnicznych, które mają na celu rozpoznanie podłoża i warunków wodno-gruntowych dla potrzeb budownictwa.

Odwierty studni głębinowych

Zajmujemy się wierceniem studni głębinowych w miejscach gdzie potrzebna jest woda, a jej doprowadzenie do sieci wodociągowej jest niemożliwe lub bardzo drogie. Wiercimy wszystkimi dostępnymi technikami i średnicami które są dobierane przez naszego hydrogeologa. Odpowiednią średnicę dobieramy na podstawie potrzeb klienta i przewidywanej jakości warstwy wodonośnej.

Palowanie, wzmacnianie terenu

Specjalizujemy się w osadzaniu w gruncie stałych pali. Proces palowania składa się z 3 faz: wciskania, wbijania bądź wkręcania pala rury obsadowej i wiercenia otworu; formowaniu trzonu pala; prac pomocniczych. Technologie palowania: wbijanie pali gotowych, formowanie pali w gruncie w rurach obsadowych lub w otworach wierconych.