Odwierty geologiczne

odwierty geologiczne Bielsko-Biała, małopolska, śląsk

Odwierty geologiczne

Oferujemy państwu różnorodne odwierty geologiczne. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Wykonujemy odwierty geologiczne w ramach inwestycji budowy domów jedno lub wielorodzinnych, osiedli mieszkaniowych oraz obiektów przemysłowych takich jak: hale, magazyny itp.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • odwierty pod pompy ciepła
  • odwierty studni głębinowych
  • odwierty inżynierskie oraz geotechniczne które mają na celu rozpoznanie warunków podłoża na potrzeby budownictwa
  • odwierty kierunkowe
  • odwierty mające na celu wzmocnienie podłoża gruntowego
  • odwierty geofizyczne
  • odwierty otworów piezometrycznych oraz odwodnieniowych
Odwierty wykonywane przez naszą firmę są przy użyciu wiertnicy MDT 80B. Jest to wielozadaniowe urządzenie wiertnicze wykorzystywane do wierceń w geotechnice, w szczególności: mikropale, kotwy i gwoździe gruntowe, kolumny gruntowo-cementowe jetgrouting.
Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe to efekt wielu lat doświadczeń przy współpracy z wieloma przedsiębiorcami na terenie całego kraju. Stale podnosimy jakość naszych usług dopasowując się rynku i wymagań klientów.

Działamy w promieniu 120km od Bielska-Białej

Odwierty, wiercenie studni głębinowych i pomp ciepła, gwoździowanie, palowanie


Oświęcim, Wadowice, Sosnowiec, Ustroń, Czechowice-Dziedzice, Krapkowice, Częstochowa, Prudnik, Tarnów, Nowy Sącz, Bytom, Gliwice, Kęty, Brzesko, Zabrze, Skawina, Kraków, Opole, Zakopane, Myślenice, Szczyrk, Andrychów, Cieszyn, Zator, Sucha Beskidzka, Katowice, Tychy, Nowy Targ, Bielsko-Biała, Gliwice, Rabka-Zdrój, Strzelce Opolskie, Pszczyna, Bochnia, Chorzów, Wieliczka, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Wisła

łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie, śląskie

Odwierty geologiczne

Oferujemy wykonanie różnorodnych odwiertów geologicznych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się m.in. w odwiertach kierunkowych, geofizycznych, geologicznych (mających na celu poszukiwanie złóż surowców naturalnych) oraz w odwiertach inżynierskich i geotechnicznych, które mają na celu rozpoznanie podłoża i warunków wodno-gruntowych dla potrzeb budownictwa.

Odwierty studni głębinowych

Zajmujemy się wierceniem studni głębinowych w miejscach gdzie potrzebna jest woda, a jej doprowadzenie do sieci wodociągowej jest niemożliwe lub bardzo drogie. Wiercimy wszystkimi dostępnymi technikami i średnicami które są dobierane przez naszego hydrogeologa. Odpowiednią średnicę dobieramy na podstawie potrzeb klienta i przewidywanej jakości warstwy wodonośnej.

Palowanie, wzmacnianie terenu

Specjalizujemy się w osadzaniu w gruncie stałych pali. Proces palowania składa się z 3 faz: wciskania, wbijania bądź wkręcania pala rury obsadowej i wiercenia otworu; formowaniu trzonu pala; prac pomocniczych. Technologie palowania: wbijanie pali gotowych, formowanie pali w gruncie w rurach obsadowych lub w otworach wierconych.